weselne przyjęcie

Modne weselne przyjęcie – czyli jakie?

Jeszcze stosunkowo niedawno żadna z par nie głowił się tym, by wprowadzać do swojego przyjęcia weselnego jakiś szczególny klimat. Dziś jednak jest zupełnie inaczej i wszyscy niemalże zakochani szukają dla siebie odpowiedniego stylu – by ich weselne przyjęcie pozytywnie się wyróżniało. Oczywiście w branży weselnej mamy do czynienia z różnego rodzaju trendami. Co jest zatem dziś modne, na co zwrócić uwagę, co warto wybrać?

Modne klimaty na weselne przyjęcie

Bardzo wiele par decyduje się na to, by urządzić przyjęcie weselne w stodole albo też pomieszczeniu do złudzenia ją przypominającym. Mowa oczywiście o klimacie rustykalnym, który spotykamy ostatnimi czasy szczególnie często. W tym przypadku ozdoby stanowią zwykle drewniane podkładki, sznurek, polne kwiaty w prostych butelkach zamiast wazonów, Panna Młoda jest w prostej koronkowej sukni, jej wybranek zaś nierzadko ma w ramach dodatku do swojego weselnego outfitu szelki – i jest pięknie!

Nierzadko zakochani decydują się także na to, by zorganizować  weselne przyjęcie w klimacie romantycznym. Trudno wszak się temu dziwić, przy zastosowaniu odpowiednich dodatków o akcesoriów tego typu wydarzenie prezentuje się naprawdę niesamowicie.

Serdecznie polecamy nasz komis ślubny – komis sukien ślubnych

Coraz częściej pary zakochanych fascynują się także klimatami industrialnymi. Aby takie właśnie zaprowadzić na przyjęciu weselnym, należy z całą pewnością urządzić je w minimalistycznym lokali  z dużą ilością drewna, betonu oraz cegły. Odpowiednie dodatki i duża dawka prostoty są w tym przypadku przysłowiowym strzałem w dziesiątkę!