Transport gości weselnych

Autor: Ewa K.2
Obecnie dość modne jest organizowanie wesel nie w miejscu zamieszkania, ale w miejscowościach atrakcyjnych turystycznie, np. w górach czy nad morzem. W zależności od liczby zaproszonych gości para młoda musi dysponować dość sporym budżetem, aby zorganizować wesele w dobrym hotelu w jakimś reprezentacyjnym miejscu, bowiem w grę wchodzi – oprócz samej organizacji imprezy weselnej – noclegi oraz transport gości. Trzeba więc pomyśleć o całej imprezie kompleksowo.


Jeśli chodzi o hotele znajdujące się w atrakcyjnych górskich miejscowościach, zazwyczaj oferują one pakiety obejmujące udział w imprezie oraz nocleg, często zapewniają także dodatkowe rozrywki, jak możliwość korzystania z basenu, sauny i innych atrakcji dostępnych na terenie obiektu. Inaczej sprawa wygląda z transportem, który trzeba zorganizować samodzielnie.
Jeśli miejsce, w którym organizujemy wesele jest odległe od kościoła, najlepszym rozwiązaniem będzie zebranie wszystkich gości i wynajęcie autokarów. Na rynku działa wiele firm przewozowych, które specjalizują się dokładnie w tego rodzaju usługach. Można je wynająć, w raz z kierowcą na dowolną okazję, licząc na komfortowe warunki oraz zadowolenie gości. Można też wynająć kilka mniejszych busów (zwłaszcza na powrót z wesela), w przypadku gdy goście zjeżdżają się z różnych miejsc, wtedy łatwiejsze jest dopasowanie terminów powrotu i konkretnych miejsc docelowych, w które mają być odwiezieni goście. Część oczywiście korzysta z własnych samochodów, ale z punktu widzenia bezpieczeństwa, lepiej zdać się na specjalistów – wypoczętych kierowców zatrudnionych w firmie przewozowej.
Wybierając firmę przewozową, która ma realizować dla nas usługę, najlepiej skorzystać z polecenia, może ktoś ze znajomych korzystał już z usług jakiejś sprawdzonej firmy? Jeśli nie, można kierować się opiniami w internecie, a często trzeba się po prostu zdać na swoją intuicję. Jeśli w trakcie rozmowy i uzgadniania szczegółów zamówienia, coś nas zaniepokoi, lepiej zrezygnować z usług wątpliwego przewoźnika i poszukać innego, któremu łatwiej będzie zaufać – chodzi w końcu o komfort i bezpieczeństwo gości weselnych.
Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.
numer seryjny:54b4f14e-9a9c-4a78-b2c7-3e935bef4303

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *